ALARM DO ROWERU ROWEROWY SKUTERA QUADA + PILOT

Nowy, oryginalny alarm z bezprzewodowym pilotem, przeznaczony do rowerów, skuterów, quadów. Posiada wbudowany czujnik ruchu, który reaguje mocnym efektem dźwiękowym na próbę kradzieży. Tradycyjne zabezpieczenia rowerów takie jak np. linka, są łatwe do usunięcia przez złodzieja. Widok i dźwięk alarmu oferowanego na naszej aukcji będzie jednak skutecznie odstraszał złodziei.


Pełny zestaw zabezpieczający pojazd!


Obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na rdzę. Alarm jest zasilany 1 baterią 9V. Zasada działania alarmu jest bardzo prosta - wystarczy przymocować go do roweru, nacisnąć klawisz na pilocie, ustawić go i odejść ze świadomością, że rower pozostanie bezpieczny. W przypadku gdy złodziej będzie próbował go ukraść, usłyszymy mocny dźwięk alarmu przez 15 sekund. Aby rozbroić alarm po powrocie do pojazdu wystarczy ponownie kliknąć w przycisk na pilocie.


GRATIS eleganckie opakowanie upominkowe producenta chroniące urządzenie podczas transportu, zestaw śrub do mocowania, metalowy karabińczyk do przymocowania do kluczy oraz bateria zasilająca pilota. Urządzenie świetnie komponuje się z każdym pojazdem. Jeżeli zależy Ci na pełnej ochronie swojego roweru, skutera czy quada oraz eleganckim wyglądzie, to ten produkt jest przeznaczony właśnie dla CIEBIE!


W zestawie:  • alarm

  • pilot

  • karabińczyk

  • zestaw montażowy

  • oryginalne opakowanie


cena: 15,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL